Hizmet Sözleşmesi

Oyun Toptancısı Hizmet Sözleşmesi

Son Güncelleme Tarihi: 27.10.2023

Bu Hizmet Sözleşmesi , www.oyuntoptancisi.com web sitesini kullanmayı kabul eden herhangi bir kullanıcı (arasında akdedilmiştir. Lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun ve kabul etmek istemiyorsanız bu web sitesini kullanmayın.

Hizmetler

  1. Oyun Satışı: Şirket, Web Sitesi üzerinden dijital oyun anahtarları, oyun hesapları ve benzeri ürünleri satışa sunar. Kullanıcılar, bu hizmetlerden yararlanmak için Web Sitesi'ni kullanabilirler.

Kullanıcı Sorumlulukları

  1. Hesap Güvenliği: Kullanıcılar, Web Sitesi'ne erişmek ve kullanmak için gerekli olan hesap bilgilerini korumakla sorumludur. Hesap bilgileri sadece kullanıcı tarafından kullanılmalı ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamalıdır.

  2. Yasalara Uygunluk: Kullanıcılar, Web Sitesi'ni kullanırken yerel, ulusal ve uluslararası yasaları ihlal etmemeli ve ahlaki kurallara uymalıdır.

Ücret ve Ödeme

  1. Fiyatlar: Oyunlar ve diğer ürünler için belirlenen fiyatlar, Web Sitesi üzerinde ilan edilir. Şirket, fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

  2. Ödeme: Ödemeler, Web Sitesi üzerinden belirtilen yöntemlerle gerçekleştirilmelidir. Ödeme işlemleri güvenli bir şekilde işlenir.

İade Politikası

  1. İade politikası hakkında detaylı bilgi için [İade Politikası Sayfası] sayfasını ziyaret edin.

Fikri Mülkiyet Hakları

  1. Tüm oyunlar ve diğer içerikler, ilgili hak sahiplerinin mülkiyetindedir. Kullanıcılar, bu içerikleri yasa dışı şekillerde kullanmamalıdır.

Gizlilik ve Kişisel Veriler

  1. Kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve korunması hakkında daha fazla bilgi için [Gizlilik Politikası Sayfası] sayfasını ziyaret edin

Bir OyunToptancısı ürünü daha Manisa şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç